0.63A 32V 0603 SMD Sigorta (ELU152000-0.63)
Dorukan Stok No
DRK-6054
Fiyat
Havale
18,62 TL (%3,00 havale indirimi)
Series: 152000
Characteristic: Very Quick-Acting
Rated Voltage: 32V
Case : 0603 (1,6 x0, 8mm)
Features
• Ceramic Subtrate
• Printed Fuse-Element
• Safety Fuse-Characteristics
• High Rated Current with Minimized Dimensions
Technical Specifications
Rated Voltage:
32V
Rated Breaking Capacity:
50A @ DC 32V
Fusing Time Limit
500mA...2A
1,25xIN, Min.:
1h
2xIN, Max.:
5s
10xIN, Max.:
1ms
Part Nr.
Rated
Voltage-
Melting
ELU_
Current
DropMax
Integral
  [A]
[mV]
[A2s]
415
x
x
334
243
220
182
169
160
167
150
140
135
135
Dimensions
Part Nr.
H
L
W
W1
T1 / T2
ELU_
[mm]
[mm]
1,55
> 75% of W
0,3
Recommended Pad Layout
Soldering
G
Y
Z
Reflow 0,5
0,95
Wave 0,5
1,2
Norms
UL248-14, IEC60127-4
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
0.63A 32V 0603 SMD Sigorta (ELU152000-0.63) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-6054