1.5A 32V 0603 SMD Sigorta (ELU152000-1.5)
Dorukan Stok No
DRK-6052-1
Fiyat
Havale
18,57 TL (%3,00 havale indirimi)
Series: 152000
Characteristic: Very Quick-Acting
Rated Voltage: 32V
Case : 0603 (1,6 x0, 8mm)
Rated Voltage:
32V
Rated Breaking Capacity:
50A @ DC 32V
Fusing Time Limit
500mA...2A
1,25xIN, Min.:
[A2s]
415
x
x
334
243
220
182
169
160
167
150
140
135
135
[mm]
1,55
> 75% of W
0,3
Z
Reflow 0,5
0,95
Wave 0,5
1,2
1.5A 32V 0603 SMD Sigorta (ELU152000-1.5) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-6052-1