1.6A 1206 SMD Sigorta (ELU154000-1.6)
Dorukan Stok No
DRK-6064-1
Fiyat
Havale
31,03 TL (%3,00 havale indirimi)
Series: 154000
Characteristic: Very Quick-Acting
Rated Voltage: 63V
Case: 1206 (3.2 x 1.6mm)
Rated Voltage:
63V
Rated Breaking Capacity (@ DC 63V):
50A
Fusing Time Limit
250mA...375mA
1xIN, Min.:
5s
3xIN, Max.:
0,2s
500mA...5A
1,25xIN, Max.:
[A2s]
327
  x
264
x
208
180
176
182
162
143
137
129
132
180
[mm]
3,2
> 75% of W
0,5
Z
Reflow 1,5
1,25
Wave 1,5
1,6
Norms
UL248-14, IEC60127-4
Terms of Delivery
Minimum order quantity: 1 PKU = 100 pieces
Form of delivery: orders of 100 pieces on tape segment without leader tape and reel; orders of 1000 pieces: 1000 pieces on 180mm Ø reel.
Manufacturer
http://www.siba.de
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
1.6A 1206 SMD Sigorta (ELU154000-1.6) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-6064-1