1.75A 0805 SMD Sigorta (ELU153000-1.75)
Dorukan Stok No
DRK-6109-1
Fiyat
Havale
21,72 TL (%3,00 havale indirimi)
Series: 153000
Characteristic: Very Quick-Acting
Rated Voltage: 32V
Case: 0805 (2x1, 2mm)
Rated Voltage:
32V
Rated Breaking Capacity (BAV)
50A
Fusing Time Limit
500mA...4A
1,25xIN, Min.:
[A2s]
297
x
259
x
174
173
[mm]
153000 0,45+0,1/-0,05
2,0±0,1
> 75% of W
Z
Reflow 0,65
1,1
Wave 0,65
1,4
Norms
UL248-14, IEC60127-4
Terms of Delivery
Minimum order quantity: 1 PKU = 100 pieces
Form of delivery: orders of 100 pieces on tape segment without leader tape and reel; orders of 1000 pieces: 1000 pieces on 180mm Ø reel.
Manufacturer
http://www.siba.de
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
1.75A 0805 SMD Sigorta (ELU153000-1.75) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-6109-1