10mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA3M10-5.5)
8,32 TL
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Dorukan Stok No
DRK-7640-5
Fiyat
Havale
8,07 TL (%3,00 havale indirimi)
Özellikleri
• Yüzey nikel kaplı pirinç malzeme
Boyutlar
Uzunluk toleransı:
± 0.1 mm
(G1/G2)
M3
Anahtar uzunluğu (SW):
5,5 mm
L
C
B
[Mm]
[Mm]
DA3M10-5.5 10 5 8
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
10mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA3M10-5.5) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-7640-5 10mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA3M10-5.5)