10mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA7M4X10)
12,80 TL
0 Puan / 0 Yorum
Dorukan Stok No
DRK-7582-1
Fiyat
Havale
12,41 TL (%3,00 havale indirimi)
Özellikleri
• Prinç ile kaplı nikel,
Boyutlar
Uzunluk toleransı:
± 0.1 mm
(G1/G2)
M4
Anahtar uzunluğu (GB):
7 mm
L
C
B
[Mm]
[Mm]
DA7M4X10 10 5 8
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
10mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA7M4X10) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-7582-1 10mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA7M4X10)