1100SYGD/S530-E2 RoHS
47,99 TL
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Dorukan Stok No
MTYBFPSY
Fiyat
Havale
46,55 TL (%3,00 havale indirimi)
   20.0mm Round Big LED Lamp
     ● Emitted Color: Super Yellow Green
     Peak Wavelength: 575nm
     ● Luminous Intensity : 24mcd
     ● Forward Current : 10mA
     Forward Voltage : 2V
     ● Power Dissipation : 60mW