12mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA3M12-5.5)
8,96 TL
Dorukan Stok No
DRK-7502
Fiyat
Havale
8,69 TL (%3,00 havale indirimi)
Uzunluk toleransı:
± 0.1 mm
Anahtar uzunluğu (SW):
5,5 mm
[Mm]
DA3M12-5.5 12 6 8
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
12mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA3M12-5.5) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-7502 12mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA3M12-5.5)