150nF 400V P:15mm (B32532-C6154-J)
6,54 TL
0 Puan / 0 Yorum
Marka
Dorukan Stok No
CGRCDKPU
Fiyat
Havale
6,34 TL (%3,00 havale indirimi)
   MKT Film Capacitors
     Capacitance : 0.15µF
     Rated Voltage DC : 400V
     Tolerance :±%5
     Temperature : 105ºC
     Pitch : 15mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
150nF 400V P:15mm (B32532-C6154-J) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} CGRCDKPU