15mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA7M4X15)
14,72 TL
0 Puan / 0 Yorum
Dorukan Stok No
DRK-7744
Fiyat
Havale
14,27 TL (%3,00 havale indirimi)
Özellikleri
• Prinç ile kaplı nikel,
Boyutlar
Uzunluk toleransı:
± 0.1 mm
(G1/G2)
M4
Anahtar uzunluğu (GB):
7 mm
L
C
B
[Mm]
[Mm]
DA7M4X15 15 8 8
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
15mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA7M4X15) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-7744 15mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA7M4X15)