(25 ADET) 150nF 400V P:15mm (B32532-C6154-J)
Dorukan Stok No
DRK-5002
Fiyat
Havale
105,68 TL (%3,00 havale indirimi)
   MKT Film Capacitors
     Capacitance : 0.15µF
     Rated Voltage DC : 400V
     Tolerance :±%5
     Temperature : 105ºC
     Pitch : 15mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
(25 ADET) 150nF 400V P:15mm (B32532-C6154-J) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-5002