25uH 3A (L41) SMD Inductor (SWS-3.00-25 )
Dorukan Stok No
DRK-7193
Fiyat
Havale
61,90 TL (%3,00 havale indirimi)
   SMD Inductors for 150kHz Switching Regulators from NSC
    Rated Current : 3A
    Inductance : 25uH
    DC Resistance : 0.04 Ohm
    National Designation : LM-259X-L41
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
25uH 3A (L41) SMD Inductor (SWS-3.00-25 ) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-7193