30mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA3M30-5.5)
17,28 TL
Dorukan Stok No
DRK-7569-1
Fiyat
Havale
16,76 TL (%3,00 havale indirimi)
Uzunluk toleransı:
± 0.1 mm
Anahtar uzunluğu (SW):
5,5 mm
[Mm]
DA3M30-5.5 30 7 6
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
30mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA3M30-5.5) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-7569-1 30mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA3M30-5.5)