35mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA5M3X35)
41,59 TL
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Dorukan Stok No
DRK-7588
Fiyat
Havale
40,34 TL (%3,00 havale indirimi)
Özellikleri
Malzeme : Pirinç
Yüzey : Nikel
Boyutlar
Uzunluk toleransı: ± 0.1 mm
(G1/G2) M3
Anahtar uzunluğu (SW): 5 mm
L C B
[Mm] [Mm] [Mm]
DA5M3X35 35 10 10
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
35mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA5M3X35) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-7588 35mm Aralıyıcı Erkek/Dişi (DA5M3X35)