4.7nF 400V P:7.5mm (B32560-J6472-J)
3,81 TL
Havale
3,70 TL (%3,00 havale indirimi)
    MKT Film Capacitors
     Capacitance : 4.7nF
     Rated Voltage DC : 400V
     Tolerance :±%5
     Temperature : 105ºC
     Pitch : 7.5mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
4.7nF 400V P:7.5mm (B32560-J6472-J) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-3042 DRK-RAF22