4.7uF 900V MKV (B25834-L6475-K009)
Dorukan Stok No
DRK-RAF2-2
Fiyat
Havale
528,39 TL (%3,00 havale indirimi)
    MKV AC Capacitors Damping, Commutating
       Capacitance : 4.7µF
     Imax : 18A
     VR : AC 900V
     VTT = AC 1150 V, 10 s  VTC = AC 2600 V, 10 s
     R20 °C mΩ : 9.0
     Lself : 90nH
     Dimensions d x l : 40 x 86mm
     Features
High dielectric strength
High peak-current capability
     Applications
For damping and commutating in the medium frequency range
For general AC applications
     Construction
Self-healing
Plastic dielectric
Oil-impregnated tubular windings (no PCB)
Metal-sprayed end faces ensure reliable contacting
Cylindrical aluminum case
Plastic or ceramic lead-throughs
Mounting bolts M8 or M12
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
4.7uF 900V MKV (B25834-L6475-K009) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-RAF2-2