ALA2PF-24V
Dorukan Stok No
DRK-7279-8/8
Fiyat
Manufacturer PANASONIC COMP.
Relay Type RELAY POWER
Mounting Type THT
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Coil Type Non Latching
Contact Rating Current 5A
Coil Voltage 24VDC
Coil Current 22.1mA
Contact Voltage 250VAC
Coil Resistance 1.09K
Coil Power 530mW
Operating Temperature -40°C~+70°C