DCW03A-12 RoHS
Dorukan Stok No
USZB9MDI
Fiyat
Havale
868,90 TL (%3,00 havale indirimi)
   3W DC-DC Regulated Dual Output Converter
     Input Rated Voltage : 9-18V
     Output Rated Voltage : ±12V ± 2%
     Output Rated Current : ±125mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :80%
     Output: 3W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1000V DC