DCW05B-12 RoHS
Dorukan Stok No
JWYHIUX2
Fiyat
Havale
993,03 TL (%3,00 havale indirimi)
   5W DC-DC Regulated Dual Output Converter
     Input Rated Voltage : 18-36V
     Output Rated Voltage : ±12V ± 2%
     Output Rated Current : ±230mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :82%
     Output: 5W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1000V DC