DCW08A-12 RoHS
Dorukan Stok No
BLSUZKQR
Fiyat
Havale
1.303,36 TL (%3,00 havale indirimi)
   8W DC-DC Regulated Dual Output Converter
     Input Rated Voltage : 9-18V
     Output Rated Voltage : ±12V ± 2%
     Output Rated Current : ±335mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :80%
     Output: 8W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1000V DC