Encoder with Bushing L=15mm ( EC85NM15C20F )
102,37 TL
0 Puan / 0 Yorum
Dorukan Stok No
DRK-7266
Fiyat
Havale
99,30 TL (%3,00 havale indirimi)
   Encoder with Bushing L=15mm
Input Voltage:
5V DC
Input Current:
10mA
Insulation Resistance (Min./1mA):
100MW / 250V DC
Spannungsfestigkeit (1min./1mA):
300V DC
Travel of Switch:
0,5mm
Temperature Range:
-20°C...+70°C
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Encoder with Bushing L=15mm ( EC85NM15C20F ) ,{urun_fiyat},{kategori_acıklama} DRK-7266 Encoder with Bushing L=15mm ( EC85NM15C20F )