JW2SN-DC12V
Dorukan Stok No
DRK-RÖLE-BRT1
Fiyat
 Ürün Özellikleri:
Manufacturer PANASONIC COMP.
Relay Type RELAY POWER
Mounting Type THT
Contact Form DPDT (2 Form C)
Coil Type Non Latching
Contact Rating Current 5A
Coil Voltage 12VDC
Coil Current 44mA
Contact Voltage 250VAC/30VDC
Coil Resistance 270R
Coil Power 530mW
Operating Temperature -40°C~+60°C