SBT01M-12 RoHS
Dorukan Stok No
MNWEHMS3
Fiyat
Havale
309,50 TL (%3,00 havale indirimi)
  SMD - 1W DC-DC Unregulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 12V
     Output Rated Voltage : 12V
     Output Rated Current : 0...84mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :75%
     Output: 1W
     Temperature Range:-40ºC to +85ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1000V DC
     MTBF: 500.000hrs min.
     SMD Package 8Pin