SBT01M-15 RoHS
Dorukan Stok No
B9MQXJKG
Fiyat
Havale
372,39 TL (%3,00 havale indirimi)
   SMD -1W DC-DC Unregulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 12V
     Output Rated Voltage : 15V
     Output Rated Current : 0...67mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :74%
     Output: 1W
     Temperature Range:-40ºC to +85ºC
     Insulation Voltage, Min.: 3000V DC
     MTBF: 500.000hrs min.
     SMD Package 12 Pin