SCW03C-12 RoHS
Dorukan Stok No
TZDQSWZ5
Fiyat
Havale
804,71 TL (%3,00 havale indirimi)
   3W DC-DC Regulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 36-72V
     Output Rated Voltage : 12V ± 2%
     Output Rated Current : 250mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :82%
     Output: 3W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1000V DC