SCW05A-12 RoHS
Dorukan Stok No
KB3T98KV
Fiyat
Havale
928,51 TL (%3,00 havale indirimi)
   5W DC-DC Regulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 9-18V
     Output Rated Voltage : 12V
     Output Rated Current : 47...470mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :80%
     Output: 5W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1000V DC