SCW05C-15 RoHS
Dorukan Stok No
DUCIUV56
Fiyat
Havale
930,97 TL (%3,00 havale indirimi)
   5W DC-DC Regulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 36-72V
     Output Rated Voltage : 15V
     Output Rated Current : 40...400mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :81%
     Output: 5W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1000V DC