SCW08C-12 RoHS
Dorukan Stok No
CELBEHIJ
Fiyat
Havale
1.238,02 TL (%3,00 havale indirimi)
   8W DC-DC Regulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 36-72V
     Output Rated Voltage : 12V
     Output Rated Current : 134...670mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :81%
     Output: 8W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1000V DC