SCW12B-12 RoHS
Dorukan Stok No
2FGSTA9A
Fiyat
Havale
1.547,52 TL (%3,00 havale indirimi)
   12W DC-DC Regulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 18-36V
     Output Rated Voltage : 12V
     Output Rated Current : 200...1000mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :83%
     Output: 12W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1500V DC