SCW12B-15 RoHS
Dorukan Stok No
ADFGHZE7
Fiyat
Havale
1.551,61 TL (%3,00 havale indirimi)
  12W DC-DC Regulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 18-36V
     Output Rated Voltage : 15V
     Output Rated Current : 160...800mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :85%
     Output: 12W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1500V DC