SCW12C-05 RoHS
Dorukan Stok No
JJ7GY9T3
Fiyat
Havale
1.547,52 TL (%3,00 havale indirimi)
   12W DC-DC Regulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 36-72V
     Output Rated Voltage : 5V
     Output Rated Current : 480...2400mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :84%
     Output: 12W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1500V DC