SCW12C-15 RoHS
Dorukan Stok No
9QSRLMEB
Fiyat
Havale
1.551,61 TL (%3,00 havale indirimi)
    12W DC-DC Regulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 36-72V
     Output Rated Voltage : 15V
     Output Rated Current : 160...800mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :83%
     Output: 12W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 1500V DC