SDM30-12S3 RoHS
Dorukan Stok No
BLG3C9BA
Fiyat
Havale
2.166,53 TL (%3,00 havale indirimi)
30W DC-DC Single Output Converter
Features
• 2" x 2" housing
• For direct PCB mounting
• Wide input voltage range 2:1
• DC decoupling of input and output
• Built-in remote On/Off control
• Input/output insulation 1000V
• Regulated output voltage
• Short-circuit proof
Technical Specifications
Input Voltage
SDM30-12S:
9,2...18V DC
SDM30-24S:
18...36V DC
Over Load Protection:
>105%
Withstand Voltage:
1000V DC
Operating Temperature:
-25...+85°C