SDM30-24S12 RoHS
Dorukan Stok No
EA9QFYTT
2.172,26 TL (%3,00 havale indirimi)
30W DC-DC Single Output Converter
Features
• 2" x 2" housing
• Built-in remote On/Off control
• Input/output insulation 1000V
Over Load Protection:
>105%
Withstand Voltage:
1000V DC
Operating Temperature:
-25...+85°C