SFT01L-12 RoHS
Dorukan Stok No
AQUXAKV7
Fiyat
Havale
372,39 TL (%3,00 havale indirimi)
   SMD -1W DC-DC Unregulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 5V
     Output Rated Voltage : 12V
     Output Rated Current : 0...84mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :78%
     Output: 1W
     Temperature Range:-40ºC to +85ºC
     Insulation Voltage, Min.: 3000V DC
     MTBF: 500.000hrs min.
     SMD Package 12 Pin