SKA15A-15 RoHS
Dorukan Stok No
CKZJQ568
Fiyat
Havale
1.671,32 TL (%3,00 havale indirimi)
15W DC-DC Regulated Single Output Converter
Features
• 2" x 1" housing
• DC decoupling of input and output
• Input/output insulation 1000V
Output Power:
15W
Over Load Protection:
110...250%
Withstand Voltage:
1000V DC
Operating Temperature:
-25...+71°C