SKE15A-12 RoHS
Dorukan Stok No
N9UQ2SDJ
Fiyat
Havale
1.423,72 TL (%3,00 havale indirimi)
15W DC-DC Regulated Single Output Converter
Features
• 2" x 2" housing
• For direct PCB mounting
• Wide input voltage range 2:1
• DC decoupling of input and output
• Input/output insulation 1000V
• Regulated output voltage
• Short-circuit proof
Technical Specifications
Input Voltage
SKE15A:
9...18V DC
SKE15B:
18...36V DC
SKE15C:
36...72V DC
Output Power:
15W
Over Load Protection:
160...250%
Withstand Voltage:
1000V DC
Operating Temperature:
-25...+71°C