SPU02M-12 RoHS
Dorukan Stok No
ABGJLZH2
495,21 TL (%3,00 havale indirimi)
   2W DC-DC Unregulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 12V
     Output Rated Voltage : 12V
     Output Rated Current : 167mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :81%
     Output: 2W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 3000V DC