SPU02N-15 RoHS
Dorukan Stok No
BFGHNVVW
Fiyat
Havale
496,52 TL (%3,00 havale indirimi)
   2W DC-DC Unregulated Single Output Converter
     Input Rated Voltage : 12V
     Output Rated Voltage : 15V
     Output Rated Current : 133mA
     Efficiency, Type TU = 25°C :83%
     Output: 2W
     Temperature Range:-25ºC to +71ºC
     Insulation Voltage, Min.: 3000V DC